Acun Ilıcalı’dan Survivor Ekstra sunucusuna sert kelamlar

Survivor müsabakası tüm süratiyle devam ederken, yarışın kritiği ise Survivor Ekstra’da yapılıyor.

Yarışmayı ve yarışmacıları tahlil eden programda Furkan Dede, Acun Ilıcalı’yı kızdırdı.

Sunucu koltuğunda oturan Furkan Dede’nin Ogeday’ın sakatlığının numara olduğunu söylemesi üzerine Acun Ilıcalı yayına bağlandı.

Yayına bağlanan Acun Ilıcalı, Furkan Dede’ye sert kelamlar söyledi ve samimiyeti ile ilgili kuşkuları olduğunu belirtti.

“Sen tabip olayın mı soru işareti diyorsun?”

Furkan Dede, Ogeday ile ilgili yaptığı konuşmada “Yarım yürüyor sonra geliyor kürek çekiyor. Bu nasıl bir sakatlık ya? Ben bu türlü bir sakatlık görmedim. Koşarak düzelemez bir insan bana sorarsan sakatlığı da bir soru işaretidir.” dedi.

Dede’nin yaptığı konuşmanın akabinde Acun Ilıcalı canlı yayına bağlandı. Ilıcalı, konuşmasında “Furkan sen hekim olayına mı soru işareti diyorsun, o denli anlıyorum. Orada bir hekim var adamın mesleği o..” dedi.

Furkan Dede ise “Doktorun kararıyla ilgili bir şeyim yok ki benim, bir sorunu varsa 20 parkur sakat halde yapması güzelleşme sürecine girmesi de başımda soru işareti” yanıtını vererek tezini tekrarladı.

lıcalı kelamlarına şöyle devam etti:

“Risk alırsın çok acır lakin çıkarsın, ödül de kişisel. Buradaki asıl bahis şu, sen bütün konuşmanda düşüncesel zana geçtin. Ogeday’ın kanılarıyla ilgili zanda geziyorsun devamlı.

Yaptığı hareket üzerinden eleştirelim de sen bu yayını seyret hızında son derece agresif halla Ogeday’ın hareketlerini niyeti bu diyerek…

Bunu yapmayın! Soru işaretin varsa Dominik’i arayın tabiple konuşun! Şu hassas devirde niyetsel bilgi okuma işini bırakalım. Yarışmacıların hakkına giriyor oluyorsun.”

Furkan Dede’nin ısrarla soru işaretinin olduğunu söylemesi üzerine Ilıcalı “Senin samimiyetin ile ilgili soru işaretim var. Ben soru işaretine takıldım. Soru neymiş? Kardeşim sen adamın sakatlığını sorgulama! Sorgulamayın. Bu son derece yanlış.” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.