AK Gençlik’ten birinci defa oy kullanacaklara yönelik çalıştay

Çalıştayda konuşma yapan AK Parti Gençlik Kolları Lideri Eyyüp Kadir İnan, “AK Parti, Türkiye’de gençlerin önündeki barikatları kaldıran partidir. Her daim sizlerin görüş, teklif ve taleplerini yerine getirdiğimiz üzere bundan sonra da çalışmalarımızı bu istikamette sürdüreceğiz” dedi.

REFORMCU GENÇLİK HAREKETİYİZ

İnan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gençlerin fikirlerine kıymet veren ve gençlere her alanda alan açan bir başkan olduğuna işaret ederek, “Türkiye’nin geleceği gençlere kelam vermek, Türkiye’nin geleceği ile ilgili gençlere durum vermek, Türkiye’nin geleceği ile ilgili gençlerin önündeki barikatları kaldırmak bizim partimizin çatısı altında gerçekleşti. Sizlerin fikirlerinden sizlerin taleplerinden sizlerin şikayet ve tekliflerinden ak parti genel merkezi her vakit istifade etti. Bundan sonra da istifade etmeye devam edecek. Biz çok uzun tarihi mirasa sahip bir gençlik hareketiyiz. Tarihimizi de temel alarak yeniyi ve önümüzdeki yeni tabloyu da çok uygun bir halde okuyan reformcu bir gençlik hareketiyiz” diye konuştu.

GENÇLERDEN EN ÇOK OYU BİZ ALACAĞIZ

2023’te gençlerden en fazla oyu AK Parti’nin alacağını aktaran İnan, “Bugün birileri ‘gençlerin partisi biziz’ diye kelamım ona ayakları yere basmayan tanımlamalarda bulunuyor. Ancak AK Parti bu tarihi seçimde gençlerden en fazla oyu alacak ve bu seçime imza atacağız” dedi.

DERDİMİZ VE GÜNDEMİMİZ ÜLKEMİZ

CHP Gençlik Kolları tarafından AK Parti Genel Merkezi’ne gönderilen ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun gençlere yönelik vaatlerini içeren broşüre dair de değerlendirmede bulunan İnan, “Gençler, Kılıçdaroğlu’nun da bu vaatleri gerçekleştirecek iradesi olmayan bir siyasetçi olduğunu çok düzgün bilmektedir. Bizim gündemimiz böylesi beyhude eforlar değildir” diye konuştu.

AK Parti Gençlik Kolları Lideri Eyyüp Kadir İnan.

SİZLERE MUHTAÇLIĞIMIZ VAR

“Türkiye’nin ve AK Partinin geleceği sizlerin omuzlarında saklı” diyen İnan, “Ayağımızda prangalar vardı bu prangaları cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan teker teker kırdı ve bu noktaya geldik. O nedenle bugünkü kazanımlarımızın kalıcı olarak kalması için 2023 seçimlerinde sizlere çok muhtaçlığımız var” sözlerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*