Akşener’den davet: Yeterlilik için yürü

DÜZGÜN Parti başkanı Akşener, yürüyerek bağış toplanan kampanyaya tüm vatandaşları davet etti. Akşener, “19 Mayıs ruhu ile başlattığımız güzellik için yürü programına ben de katıldım. Daha yeşil, daha refah içerisinde, daha memnun bir Türkiye için sen de bu programa katıl. Uygunluk için yürü” dedi.

GÜZEL Parti, Help Steps uygulaması üzerinden Yeterlilik İçin Yürü kampanyası başlatmıştı. Adımların bağışa dönüştüğü kampanyaya YETERLİ Parti Genel Lideri Meral Akşener de katıldı.

Toplumsal medyadan görüntü paylaşan Akşener, “19 Mayıs ruhu ile başlattığımız uygunluk için yürü programına ben de katıldım. Daha yeşil, daha refah içerisinde, daha memnun bir Türkiye için sen de bu programa katıl. Yeterlilik için yürü” dedi.

“İLK ADIMI ATIN”

Toplumsal medya paylaşımında Akşener, “İyilik için yürü programında ben de varım. Haydi siz de; daha yeşil, daha varlıklı ve daha memnun bir Türkiye için birinci adım’ı atın. 19 Mayıs’ta, Samsun’da…“ notunu düştü.

Help Steps taşınabilir uygulamasında STK’ların ve spor kulüplerinin adım amaçları bulunuyor, kullanıcıların gönderdiği adımlarla bu maksat tamamlanıyor ve yeni maksatlar açılıyor. Tamamlanan amaç müddetince gönderilen adımların kıymeti hesaplanıyor ve STK’lara/spor kulüplerine aktarılıyor.

“ADIMLAR ONLARCA AĞACA CAN SUYU OLACAK”

Kampanyaya ait şu bilgilendirme yapıldı:

*Yürümenin insan sıhhati için ne derece kıymetli olduğu zati bilinen bir mevzu olsa da attığımız her bir adımın ülkemiz ve milletimiz için de bir o derece değeri var.

*Türkiye’mizin hoş ve güçlü geleceğini daima birlikte kurabilmek için Ocak 2022’de kurduğumuz “iyilik için yürü” platformu, iştirakçilerin attığı adımları dijital bir platformda hesaplayarak “iyiliğe” dönüştürüyor.

*İyilik için Yürü platformu ile attığın adımlar tahminen onlarca ağaca can suyu yahut bir canlının hayatı için gerekli dayanağı sağlayacak.

*İyilik İçin Yürü yalnızca gönüllülerden oluşur, hiç bir hükmî kişiliği yoktur. Gönüllülerin güzelliğe katkı sağlamaktan öteki hiçbir beklentisi yoktur. Yeterlilik İçin Yürü ile hiç bir sivil toplum kuruluşu ortasında bir para süreci gerçekleşmez. Adımların, uygunluğa dönüşme süreci desteklediğimiz sivil toplum kuruluşlarına, Help Steps platformu üzerinden ulaşır.

*İyilik İçin Yürü tek bir kişi ve kuruma ilişkin olmaksızın, topluluğun iştiraki ve etkileşimi ile genişleyerek sürdürülebilir formda fonksiyonunu yerine getirmeyi gayeler.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.