Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un Boşanmasında Şok Kariyer İddiası: Yakınlaşma Sahnelerini İstemiyormuş

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un boşanma süreci tamamlandı bildiğiniz gibi. Öncesinde ve sonrasında boşanmalarına, ayrılmalarına dair pek çok iddia ortaya atılmıştı. Bunlara bir yenisi daha eklendi. Müzisyen Pınar Eliçe, Özdemir ve Koç’un boşanma sebeplerinden bir tanesinin de Adım Farah dizisindeki yakınlaşma sahneleri olduğunu iddia etti.

Oyuncu Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç arasındaki ilişki 2021 yılının ilk günlerinde magazin gündemine bomba gibi düşmüştü hatırlarsanız.

O dönemlerde koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasakları vardı. Yılbaşı için koyulan dört günlük sokağa çıkma yasağını Çeşme’de birlikte geçiren çift, ‘Güzel bir sürecin arifesindeyiz’ diyerek ilişkilerini doğrulamıştı.

İkilinin tanışıklığı ise 2017 yılında Demet Özdemir’in, Oğuzhan Koç’un İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler ile birlikte sunuculuğunu yaptığı talk show programı Üç Adam’da başlamıştı.

Fakat o dönemler Oğuzhan Koç, Demet Özdemir’in yakın arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile birlikteydi. Çiftin evlenmesi bekleniyordu fakat 2020 yılında 4 yıllık ilişkilerini sonlandırmışlardı. Demet Özdemir’le olan ilişkileri iki arkadaşın arasını bozmuş ve pek çok kişi tarafından eleştirilmişti.

İlişkileri bir ayrık bir barışık devam eden Koç ve Özdemir birden evlilik kararı almıştı.

Oğuzhan Koç, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Demet Özdemir’e evlilik teklifi etmişti. Özdemir’in 17 bin TL’lik elbisesi ve Koç’un aldığı 4 karatlık teklif yüzüğü bir hayli konuşulmuştu. Daha sonra çiftimiz havaların ısınmasını bekledi ve 28 Haziran’da tatlı bir törenle nişanlandı.

Nişanın ardından sabırsızlıkla beklenen düğün töreni 28 Ağustos’ta gerçekleşti. Tüm magazin gelen konukları ve düğünü konuştu.

Bu sırada ortaya atılan iddiaların da ardı arkası kesilmedi elbette. Söylentilere göre Özdemir ve Koç çifti düğünlerini bedavaya getirmişti. Düğün Six Senses’te yapıldı. Çift ise otelin SPA’sının reklamını yapmak için anlaşınca, tören için hiçbir ücret ödememişti.

Şaşalı düğünün üstünden 8 ay geçti fakat evlilik pek beklenildiği gibi ilerlemedi. Koç ve Özdemir 8 Mayıs’ta saat 14:00’da Adalar Aile Mahkemesi’nde tek celsede boşandı.

Birbirleri hakkında hiçbir kötü açıklama yapmayan ve herhangi bir mal tartışmasına girmediklerini belirten ikilinin boşanma nedenleri oldukça merak ediliyordu. Birkaç aydır magazinde çıkan aldatma dedikoduları bir yana, Demet Özdemir’in bir dönem evi terk ettiğini itiraf etmesi ve sonrasında düzeldiklerini söylemeleri dikkat çekmişti. Boşanma için ise ‘olmayınca olmuyor’ demişlerdi.

Pınar Eliçe ise 8 aylık evliliğin bitişi hakkında ilginç bir iddiada bulundu. Eliçe’nin söylediklerine göre evliliğin bitiş sebeplerinden biri, Özdemir’in dizideki yakınlaşma sahneleri.

‘Demet’in evliyken ve öncesinde de daha fena sahneleri vardı. Hatta çok önemli bir bilgi vereceğim size; esasında evliliğin ilk krizi o sahnelerden gelmiş.’

Demet Özdemir, Engin Akyürek ile birlikte FOX’un ekranları kasıp kavuran yeni sezon dizilerinden Adım Farah’ın başrolünde yer alıyor.

Dizinin özellikle yeni bölümlerinde yer alan yakınlaşma sahneleri sosyal medyada gündem oluyor. Eliçe’nin iddialarına göre Oğuzhan Koç da bu sahnelerden oldukça rahatsız olmuş ve diziden çıkarılmasını istiyormuş.

İddialara göre eşinden bu sahneleri çıkarmasını isteyen Oğuzhan Koç, Demet Özdemir’den “Bu benim kariyerimle ilgili sen buna karışamazsın.” karşılığını almış.

Eliçe açıklamasına şu ifadelerle devam ediyor:

‘Oğuzhan demiş ki ‘Demet o sahneleri çıkar.’ Demet de ‘Asla’ demiş. Aileye çok yakın insanlardan duydum bunu.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir