Kadıköy’de araba şoförü, kağıt toplayıcısını bıçakla kovaladı

İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Rasimpaşa Mahallesi’nde araba şoförüyle kağıt toplayıcısı ortasında yol verme nedeniyle tartışma çıktı.

Hengamenin şiddetinin artmasıyla yumruklar konuştu. Mahalleli arbedeyi ayırmakta zahmet çekti. Öfkesini denetim edemeyen araba sürücüsü elinde büyük bir bıçakla, kağıt toplayıcısının gerisinden koştu.

Taşla arabanın camını kırdılar

Etraftaki insanların reaksiyonu nedeniyle arabasına geri dönen şoföre, bu defa kağıt toplayıcısı bir arkadaşıyla birlikte araba şoförüne taşla saldırdı. Arabasının camı kırılan şoför kağıt toplayısına çekiç fırlattı. Şoför daha sonra ağır uğraşlar sonucu oradan ayrıldı.

“Bıçakla kovalamaya başladı”

Hengamenin ortasında kalan esnaf Yasin Eray Ertuğrul, Bir kağıt toplayıcısıyla araba şoförü ortasında bilmediğimiz bir nedenle tartışma yaşandı. Beşerler ortaya girdi fakat, yumruklaştılar. Şoför darbe almıştı ve arabasına geçti. Sakinleştiğini düşündüğümüz sırada, elinde büyük bir bıçakla kağıt toplayıcısını kovaladığını gördük.

“Araçtan çekiç fırlattı”

DHA’ya konuşan Ertuğrul Sonra döndü, aracına geçti. Bu sırada kağıt toplayıcısı taş atarak arabanın camını kırdı. Sonra da koşarak sokağın aşağısına yanlışsız uzaklaştı. Araç şoförü de gerisinden çekiç fırlattı lakin temas etmedi. Yumruklaşma sırasında darbe aldılar fakat, sonrasında bir yaralanma olmadı. dedi.


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.