Marakeş’te Dillere Destan Bir Düğünle Evlenen Şeyma Subaşı’nın Çok Beğenilen Gelinliğinin Fiyatı Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Marakeş’te evlenen Şeyma Subaşı’nın rüya gelinliğinin fiyatı dudak uçuklattı. İşte ayrıntılar..

Sosyal medyanın ve magazinin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde iş insanı Mohammed Alsaloussi ile evlendi biliyorsunuz ki.

2021 yılının Haziran ayında Mısırlı sevgilisinden evlilik teklifi alan Subaşı’nın, aldığı tekliften tutun yüzüğünün fiyatına kadar pek çok detay gündemde uzun süre konuşulmuştu.

Teklifin ardından kısa bir ayrılık yaşayan çiftin geçtiğimiz günlerde yaptıkları düğünün öncesinde yaşananlar da en az bu evlilik teklifi kadar konuşuldu.

Bu olayların ardından Şeyma Subaşı ise daha önce 1 Nisan’da Miami’de verdiği bekarlığa veda partisine bir yenisini daha ekledi ve düğününe sayılı gün kala İstanbul’da 90’lar temalı bir partiyle arkadaşlarıyla eğlendi.

Ayın 6’sında da Marakeş’te sadece aile ve yakın arkadaşlarının katıldığı düğününde oldukça keyifli anlar yaşadı.

Tabii nikahında beyaz, sade bir elbise giymeyi tercih eden Subaşı düğününde giydiği kıyafetler ve gelinliği ile ilgi odağı oldu.

Söylemezsem Olmaz programında yer alan modacı Ebru Şancı ise sırt ve göğüs dekolteli gelinliğiyle çok beğenilen Şeyma Subaşı’nın gelinliğinin fiyatına ulaştı.

Sosyal medyada “Gördüğüm en güzel gelinlik”, “Çok zarif” yorumları yapılan Subaşı’nın rüya gibi tasarım gelinliğinin fiyatının 11 bin 400 dolar, yani 250 bin TL olduğu öğrenildi.

Peki siz Şeyma Subaşı’nın çok beğenilen gelinliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir