Oscar Ödülleri Dağıtıldı Törende Takılan Saatler Konuşuldu

Birçok farklı dalda ödüllerin dağıtıldığı gecede ünlü isimlerin şıklık yarışına taktıkları birbirinden pahalı marka saatler destek olurken ödül kazanan ilk iki ismin ortak noktası yine taktıkları saatler oldu.

Aday gösterildiği 11 ödülün yedisini kazanan Everything, Everywhere, All at Once’ın kadrosu için önemli olan bu gece de İsviçreli saat markası Omega’nın tasarımları için de önemli bir hale geldi.

Hem En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Brendan Fraser’ın hem de En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü alan Ke Huy Quan’ın bileklerinde Omega marka saatlerin görülmesi dikkat çekti.

SAATLER KIRMIZI HALIDA

Saat şıklığı yarışı tören alanının dışında da devam ederken, törene katılan isimlerden Mark Consuelos ‘Paul Newman’ imzalı Rolex Daytona ile kırmızı halıdaydı. Geçen yılki ilk yönetmenlik denemesi Summer of Soul ile En İyi Belgesel dalında Oscar kazanan Questlove, bu gece için altın bir IWC Portugiesier ‘sonsuz takvimi’ taktı. En İyi Erkek Oyuncu adayı Paul Mescal, Cartier markanın zor elde edilen Tank Chinoise’ını takarak geceye katıldı.

KİM NE TAKTI

Idris Elba, Gucci High Watchmaking’in ödüllü ‘G-Timeless Planetarium’ göz dolduran saatiyle geceye katıldı. 2022 yılında Oscar kazanan Questlove, IWC ‘Portugieser’ saatiyle En İyi Canlı Aksiyon Kısa Film ödülünü sundu. Uzun yıllardır kırmızı halıda Omega saatler takan Andrew Garfield bu sene de markanın altın bir saati olan ‘DeVille Tresor’ı seçti.

Gecenin sunucularından biri olan Riz Ahmed, ‘gün ve tarih’ detaylı tasarımıyla dikkat çeken Vacheron Constantin Patrimony saati taktı.

Törene eşi Kelly Ripa ile birlikte katılan Mark Consuelos, Gümüş kadranlı ve siyah alt kadranlı Rolex “Paul Newman” Daytona takarken, Lenny Kravitz, Jaeger-LeCoultre Reverso Duoface’i ile kırmızı halıdaydı.

Dwayne Johnson, TAG markasının Heuer Aquaracer dalış saatini bu gece için uygun görürken ,The Banshees of Inisherin’de rol alan Keoghan, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu rakibi Quan ile aynı Omega Constellation saatini taktı. Quan’ın aksine saatinin kayışını değiştirmek yerine paslanmaz çelik haliyle bıraktı.

patronlardünyası.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir