Pınar Altuğ, “Yağmur Atacan uçakta beni rezil etti” diyerek anısını anlattı

Oyuncu Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan, uçakta farklı kısımlarda seyahat edince başka yolcular kendi ortalarında konuşmaya başladı. Atacan, yolculara “Pınar ile benim yararım birebir değil. O yüzden herkes bütçesine nazaran uçuyor” diyerek espri yapınca Altuğ, “Yağmur mağduru oynadı, herkese beni rezil etti” dedi.

Çift yaşananları Sabah’tan Merve Yurtyapan’a anlattı.

İşte Altuğ ve eşinin uçak anısı:

“Altuğ ve Atacan, o denli eğlenceli bir alaka yaşıyor ki… Bilhassa Atacan, o denli muzip ki bazen eşini zora sokan espriler de yapıyor. İşte onlardan birini de bir uçak seyahatinde yaşadı ikili. Altuğ, otomobille seyahatten hiç hoşlanmıyor zira otomobil çocukluğundan beri onu tutuyor. O yüzden her yere uçakla gitmeyi tercih ediyor. Atacan ise araçla seyahat sevenlerden. Birkaç sene evvel Bodrum’a gitmek için Atacan, eşine business class bilet alıyor. Daha sonra Atacan da eşine eşlik etmek istiyor ancak bir türlü bilet bulamıyorlar. Son gün uçakta yer açılıyor… İşte bu komik öyküyü ikili, o günkü üzere eğlenerek anlatıyor. Altuğ, “Yağmur ben rahat edeyim diye bana business bilet almış. Uçak dolu olduğu için ona yer bulamadık. Sonra iktisattan bir yer açıldı. Çabucak aldık. Genelde biz iktisatta uçarız lakin bu sefer bu türlü oldu. Farklı kaldık uçakta” diye kelama başlıyor.

“HERKES KENDİ BÜTÇESİNE NAZARAN UÇUYOR”

Her geçen çiftin neden farklı oturduğunu konuşuyor. Hatta kimi dayanamayıp Atacan’a “Eşiniz önde siz neden buradasınız?” diye soruyor. Muzip oyuncu, o günü şöyle anlatıyor: “Her gören yanımızdan konuşarak geçiyor. ‘Bizde herkes kendi bütçesine nazaran uçuyor. Pınar’la benim gelir düzeyim muhakkak. Ben biletimi kendim alıyorum’ dedim. İnsanların hızları değişti. Art tarafta oynamaya devam ediyorum. ‘Bazen beni de uçuruyor business’ta’ falan diyorum. Herkes Pınar’ı ayıplıyor.

Altuğ ise olup bitenden habersiz. Yaşananları gülerek şöyle anlatıyor: “İnsanların hızları değişti. Yanımdan gelip geçenler hızıma bakıp cık cık’lıyorlar. Durmuyor, oynamaya devam ediyor Yağmur. Ortada perdeyi açıp, ‘Canım çok çekti bir bardak portakal suyu verir misiniz?’ diyor. Ben yanımda olanlara anlattığım için onlar da gülüyorlar. Fakat Yağmur nasıl mağduru oynuyor anlatamam… Uçakta beni rezil etti.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*