Siğiller kabusunuz olmasın! İşte siğilleri meskende tedavi etmek için 5 tesirli doğal tahlil

Siğiller temel olarak HPV’ye bağlı olarak gelişen cilt topakları ve lezyonlarıdır. Bunlara Human Papillomavirus enfeksiyonları (HPV) neden olur. Epeyce bulaşıcıdırlar ve bazen kendi başlarına geçmeleri aylar, haftalar ve yıllar alabilir.

SİĞİL TEDAVİSİ İÇİN DENENMİŞ VE TEST EDİLMİŞ 5 MESKEN ÇÖZÜMÜ

Bununla birlikte farklı siğil cinsleri de vardır. Ellerde oluşabilen yaygın siğiller, Ayak tabanlarında oluşan plantar siğiller, Her yerde görülebilen Düz siğiller ve Göz ve dudak etrafında oluşabilen İpliksi siğiller. Siğiller hayli bulaşıcıdır ve gereksiz yere dokunulmamalıdır. Lakin, insanların epey faydalı bulduğu birtakım mesken ilaçları vardır. Bu ilaçlardan haberdar değilseniz, öğrenmek için okumaya devam edin.

ÇAY AĞACI YAĞI

Siğil üzerine çay ağacı yağı sürün ve birkaç saat bekletin. Yapabileceğiniz şey, birkaç damla çay ağacı yağını hint yağı ile karıştırıp bir pamuk yardımıyla siğil üzerine uygulamaktır. Bu prosedürü günde iki ila üç defa tekrarlayın.

E VİTAMİNİ TABLETLERİ

Bir E vitamini kapsülü alın ve yağı siğil üzerine sürün. Yaranın üzerine bir bandaj koyun ve gece boyunca bırakın. Bunu en az 2 hafta boyunca yapmaya devam edin ve sonuçları görün.

HİNT YAĞI

Hint Yağı epey tesirlidir. Yağı, siğiller yok olana kadar günde yaklaşık iki hafta boyunca uygulayın.

ELMA SİRKESİ

Hepimizin bildiği üzere elma sirkesi tanınan bir mesken ilacıdır. Siğillerin yok edilmesinde de epey tesirlidir. Bir kısım su ile iki damla elma sirkesi alın. Bir pamuğu karışıma batırın ve 15 dakika boyunca daima olarak uygulayın. Bu ilacı 2 hafta boyunca deneyin ve sonucu görün.

ALOE VERA

Taze bir aloe vera özü çıkarın. Akabinde jeli günlük olarak uygulamaya devam edin ve sonuçları görün.

Tavsiye içeren bu içerik sırf genel bilgi sağlar. Hiçbir halde nitelikli tıbbi görüşün yerini tutmaz. Daha fazla bilgi için her vakit bir uzmana yahut kendi hekiminize istişareyi unutmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*