Survivor 2022 elenen isim kim? Survivor’da Anıl elendi mi?

Eleme adayları ortasında Anıl, Hikmet, Ayşe ve Batuhan’ın olduğu gecede elenen yarışmacı izleyicileri şaşkına çevirdi. Elenen isim dün akşam kadro arkadaşlarıyla vedalaştı ve Survivor 2022’de son kısmını geçirdi. Pekala, Survivor’da kim elendi? Survivor’da kim gitti? Son kısımda Survivor’a veda esen isim kim oldu?

SURVİVOR 2022 KİM ELENDİ, KİM GİTTİ?

Survivor 2022’de dün akşam bir veda yaşandı. Performansıyla hayli başarılı olan isimlerden biri adaya veda etti. Acun Ilıcalı da vedanın akabinde değerli bir konuşma gerçekleştirdi.

İşte dün gece seilen programda yaşananlar ve programa veda eden o isim…

Survivor’dan elenen isim 4 eleme adayı ortasından Anıl Berk Baki oldu. Hikmet, Batuhan ve Ayşe potasından çıkamayan Anıl elenmesinin akabinde duygusal bir konuşma gerçekleştirdi. Ailesinin ödül oyunun akabinde kendisine “sen bizim gurur kaynağımızsın” sözlerini hatırlatan Anıl bu durumun kendisi için epeyce memnunluk verici olduğunu belirtti. Bir kapının kapanıp bir kapının açılacağını söz eden Anıl akabinde Acun Medya ve grubuna teşekkürlerini iletti.

ACUN ILICALI KONUŞTU

Elenen yarışmacılar hakkında yorumlar yapan Ilıcalı, Anıl’ın vedasının akabinde değerli tabirler kullandı. Bu dönemin en başarılı isimlerinden biri olduğunu söz eden Ilıcalı, Anıl’ın yarışlara çok fazla kanalize olması nedeniyle gülümseyen yüzünü izleyiciye yansıtamadığını belirtti. Anıl’ın “başka bir kapı açılır” kelamlarına katıldığını tabir eden Ilıcalı, “ailen senle gurur duymakta sonuna kadar haklı” dedi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*