Taylan Antalyalı: Taraftarımızı hayal kırıklığına uğrattık

Galatasaray’ın genç orta alanı Taylan Antalyalı dönemin tamamlanmasının akabinde toplumsal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Galatasaray’ın orta saha oyuncusu Taylan Antalyalı, toplumsal medya hesabından bir açıklama paylaştı. Vakit zaman sarı kırmızılı taraftarların tenkitlerine amaç olan Taylan Antalyalı, beklentilerin uzağında kaldıklarını ve taraftarları hayal kırıklığına uğrattıklarını belirterek, gelecek dönem için de sabırsızlandığını söyledi.

İşte Taylan Antalyalı’nın paylaşımı:

“Dün akşam uzun ve kuvvetli geçen bir dönemin son maçına çıktık. Şanssızlıkla noktalanan geçen dönemin akabinde büyük umutlarla başlayıp, çok emek verdiğimiz, elimizden geldiğince çaba ettiğimiz bir dönemdi lakin, beklentilerin çok uzağında kaldık ve taraftarımızı hayal kırıklığına uğrattık. Bu nedenle epey üzgünüm.

Buna karşın; gelecek dönem daha da fazla çalışarak, birçok zaferler elde etmek ve tekrar gurur duyacağımız bir kadronun kesimi olmak için sabırsızlanıyorum.

Bu dönem yaşanan tüm hayal kırıklıklarına karşın her vakit yanımızda olan büyük Galatasaray taraftarına, sonsuz teşekkür ediyorum.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.