Yıllar sonra ortaya çıkan fecî gerçek! Meğerse ölmeden 2 yıl evvel bakın ne demiş?

Galler Prensesi Diana’nın göz alıcı hayatı ve mirası, onlarca yıldır halkı büyüledi. Prens Charles’ın birinci karısı ve William ile Harry’nin annesi olarak, büyüleyici kişiliği ve keskin moda anlayışıyla herkesin kalbini ve zihnini ele geçirdi. Diana birebir vakitte memleketler arası bir sahnede kendi zihinsel sıhhat çabaları ve yeme bozukluğu hakkında samimi bir biçimde konuşan birinci kraliyet ailesinden biriydi ve kısa müddette “Halkın Prensesi” olarak tanındı.

Prenses Diana, kazadan 2 yıl evvel avukatına “Beni bir araba kazasıyla ortadan kaldıracaklar” demiş.
İngiltere tahtının veliahtı Prens Charles’ın eski eşi ve çocuklarının annesi Prenses Diana’nın 31 Ağustos 1997’de Paris’te meydana gelen bir trafik kazasında ölmesinden iki yıl evvel, kendi avukatına “Beni bir trafik kazasıyla ortadan kaldırmak istiyorlar” dediği ortaya çıktı. Amerika’da Discovery+ isimli kanalda (Türkiye’de BluTV’de) yayınlanan “The Diana Investigations” isimli yeni belgeselde yayınlanan dokümanlara nazaran Prenses Diana ölmeden iki yıl evvel avukatı Victor Mishon’a “Kendisinden kurtulmak isteyenler” olduğunu söylemiş, “Önümüzdeki yıllarda bir trafik kazası yahut öbür bir yolla beni ortadan kaldırabilirler” demiş. Kaynaklarının “güvenilir” olduğunu söyleyen Prenses avukatına bunların kimliğini söylememiş. Avukat Mishon da ortalarında geçen bu konuşmayı çabucak kağıda aktarmış, Diana trafik kazasında öldükten sonra da bu notu polisle paylaşmış.PRENSES DİANA NE VAKİT NASIL ÖLMÜŞTÜ?

Prenses Diana 31 Ağustos 1997’de öldü. Gece yarısından kısa bir müddet sonra, bir Mercedes-Benz, prensesi ve Mısırlı bir sinema imalcisi olan erkek arkadaşı Dodi Fayed’i taşıyan Paris’teki Ritz otelinden ayrıldı. (Diana ve Charles , dört yıllık ayrılıktan sonra 1996’da boşanmışlardı). BBC ve Associated Press’e nazaran, saatte en az 60 km süratle giden otomobil, Seine Irmağı’nın yanındaki bir alt geçitte bir sütuna çarptı.

Kaza sonucu Diana, Dodi ve sürücüleri Henri Paul öldü. Toksikoloji raporları daha sonra Henri’nin CNN’ye nazaran önemli biçimde yüksek kan alkol düzeyine sahip olduğunu gösterdi. Kazadan evvel paparazziler de agresif bir formda arabayı takip ediyordu ve kaza, ünlü olmanın bedeli ve Diana’nın hayattayken maruz kaldığı çok medya maruziyeti hakkında birçok soruyu gündeme getirdi. Prenses kazadan sonra hala hayattaydı ve Pitié Salpêtrière hastanesine götürüldü ve burada 31 Ağustos sabahı saat 04:53’te aldığı darbelere yenik düştü. Diana öldüğünde yalnızca 36 yaşındaydı. İki oğlu Prens William 15 ve Prens Harry 12 yaşındayken onları geride bıraktı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*