Zodyakın yeşil gözlü canavarlarından uzak durun! İşte en kıskanç burçlar ve neleri kıskandıkları…

AKREP BURÇLARI ZODYAKIN EN KISKANÇ VE MANİPÜLAT,F BURCUDUR

Akrep, gücü ve tutkuyu istekler bu nedenle, birinin onlardan daha fazla marifeti varsa, akrep kendini tehdit altında hissedecektir. Eşlerinin gözleri dolaşıyorsa, akrep bağlarında derinlik kaybetmiş üzere hissedecektir. Bu su burcuyla çıkıyorsan, eski sevgilinin ismini ağzından uzak tut. Akrep kıskançlıklarıyla baş edemez.

Bir Akrep ile çalışıyorsanız, onları bir düşman olarak değil, bir arkadaş olarak tutun. Çıkarlarınızın da onlara ilişkin olduğunu açıkça belirtin ve onların kıskançlığından kurtulun.

AŞIRI HASSAS YENGEÇ BURÇLARI BÜYÜK VE SAPLANTILI KISKANÇLIKLARINDAN KURTULAMAZ

Bu çok hassas işarete karşı hafif bir sapma, büyük kıskançlığa neden olabilir.

Yengeç, kendilerini bir insanın isteyebileceği en âlâ ortak ve arkadaş olarak görür. Hakikaten yakın oldukları insanlara adanmışlardır. Yani sevgi ve dayanak için diğer birine gittiğinizde, Yengeç bunu şahsî olarak alacaktır. Sonra, fazla düşünmeye ve kurgulamaya başlayacaklardır.

Yengeç’i serin tutmak için kelamlarına dikkat et. Birini “harika bir dinleyici” olarak isimlendirin ve Yengeç “sizden çok daha düzgün bir dinleyici” duyabilir .

Neyse ki, özür bu su işaretiyle yeterli çalışıyor. Yengeç kıskanırsa, onlara üzgün olduğunu söyle . Akabinde, muahedeyi bir yahut iki iltifatla tatlandırın.

Yengeç, canı yandığında muhtemelen pasif agresif olabilir şayet sessizleşirlerse, onlara direkt onları neyin rahatsız ettiğini sorun.

BİR NUMARA OLMAYI SEVEN ASLANIN ÜSTÜNE ÇIKAN OLURSA GAZABINDAN KORKUN

Aslan 1 numara olmayı sever şayet biri en üst sıralarda yer alırsa kıskançlık peşi sıra gelir.

Bu yangın işareti, 7/24 gündemde olmayı umuyor. Aşkta, arkadaşlıklarda ve hatta işte, Leo hayran olmak ve merkez sahne almakla ilgilidir. Diğer biri gök gürültüsünü çaldığında, yeşil gözlü canavar katiyetle başını kaldıracaktır. Bu muhakkak onları zodyaktaki en kıskanç işaretlerden biri yapar.

Aslan kıskanç hissederse misilleme yapacaklardır lakin odağı tekrar kendilerine çevirmeye çalışarak.

Aslan kendilerinden bahsediyorsa ve ilgi istiyorsa, bu kıskançlık hissettiklerinin âlâ bir işaretidir.

Bu en kıskanç işaretlerden biri olsa da, aslanın öfkeli yahut intikamcı olması pek mümkün değildir. Bu yüzden kıskançlıklarının geçmesini bekleyin.

ZODYAKIN EN KISKANÇ BURCU BAŞAK’TAN UZAK DURMAKTA YARAR VAR

Bu dünya burcuna nazaran hayat, kendinizin en güzel versiyonu olmakla ilgilidir. Bir Başak, kendisi için çabaladığı niteliklere yahut başarılara sahip öteki birini görürse, katiyen kıskançlık hissedecektir. İş hayatında ve genel olarak hayatta, Başak katiyen zodyaktaki en kıskanç burçlardan biridir.

Başaklar bazen biraz sert olabilir – kıskanç hissediyorlarsa, sonunda demek istemedikleri her şeyi önden söyleyebilirler.

Başak’ın kıskançlığından kaçınamazsınız ancak birçok vakit, tekrar de kendi kendilerine soğurlar.

Öte yandan, aşık bir Başak nadiren kıskanır. Takdir etmeyen bir ortaktan uzaklaşmaları, sinirlenmekten daha muhtemeldir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*