Acer, üç video çıkışını aynı anda destekleyen yeni Chromebox Mini’yi duyurdu

Acer, dijital tabela pazarına yönelik olarak tasarlanmış yeni, sessiz çalışan Chromebox Mini‘yi Audiovisual Technology and System Integration Exhibition (ISE 2024) fuarında duyurdu. Bu küçük ancak güçlü cihaz, yenilikçi dijital çözümler arayan küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına hitap ediyor.

Chromebox Mini, çift HDMI 1.4b ve USB Type-C portları ile donatılmış olup, aynı anda üç video çıkışını destekleyerek ekran konfigürasyonlarında esneklik sunuyor. Cihazın fanlı olmayan tasarımı, belirli kullanım durumları için sessiz çalışmayı garanti ediyor. Ayrıca Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 ve Gigabit Ethernet portları ile donatılmış olup, kesintisiz bağlantı seçenekleri sunuyor. Chrome USB klavye ve fareler ile uyumluluğu ve VESA montaj kitleri ile maksimum adaptasyon sağlıyor.

Acer, üç video çıkışını aynı anda destekleyen yeni Chromebox Mini’yi duyurdu

Cihaz, ön yüzünde üç, arka yüzünde ise iki olmak üzere toplamda beş adet USB Type-A portuna, bir adet kulaklık portuna, bir adet USB Type-C portuna, iki adet HDMI portuna ve bir adet Ethernet portuna sahiptir.

Acer henüz Chromebox Mini’nin fiyatını ve çıkış tarihini açıklamasa da, cihazın aynı anda üç ekranla içerik yayınlama yeteneği, onu işletmeler için çekici bir dijital tabela çözümü haline getiriyor. Kompakt tasarımı, sağlam özellikleri ve maliyet etkinliğine odaklanması ile Chromebox Mini, dijital tabela deneyimlerini yükseltmek isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için umut vaat ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx