İktidarsız diyerek dalga geçince… Bu da ereksiyon vahşeti

İstanbul’da cinsel birliktelik yaşamak için evine çağırdığı kadınla kullandığı uyuşturucudan dolayı birlikte olamayan genç adam kadının kendisiyle dalga geçmesi ve üzerine parasını almasından dolayı dehşet saçtı. Olay 25 Haziran 2023 tarihinde saat 04.00 sıralarından Gaziosmanpaşa’da meydana geldi. O.T ve arkadaşı E. T telefonla E.T.’nin evine birlikte olmak için kadın çağırdılar. O.T para karşılığı cinsel ilişki yaşamak için internetten Emine A., isimli kadını çağırdı. Ancak uyuşturucu madde kullanan genç adam ereksiyon olamadığı için genç kadınla cinsel birliktelik yaşayamadı.

EREKSİYON OLAMADI

Sabah’tan Armağan Yılmaz’ın haberine göre 1 saat sürenin dolduğunu söyleyerek ikametten ayrılmak istedi. Yine iddiaya göre şüpheli O.T, erekte olmadığını boşuna para verdiği söyleyerek kadınla tartışmaya başladı. Bu sırada Emine A., ikametten ayrılarak aşağıya inerken şüpheli O.T’de peşinden gitti. O anlarda Emine A.’yı birlikte geldiği Berkay Ç., bekliyordu. Genç kadının arkasında O.T. isimli gencin geldiğini gören Berkay Ç., korkutmak amacıyla araçtan inerek elinde bulunan bir cisimle aracın kenarına vurarak ses çıkardı.

SİLAHLA ATEŞ ETTİ

Binanın önünde bulunan O.T ise saldırıya uğradığını düşünerek cebinden çıkardığı silahla Emine A.’ya ateş etmeye çalıştı ancak silah çalışmadı. Emine A.’yı araçla almak için sokakta bekleyen Berkay Ç., kadını otomobile bindirip kaçmaya çalıştıkları sırada, O.T silahla ateş etti. Emine A., ve Berkay Ç., olay yerinden kaçarken yaralanan Berkay Ç. hastaneye kaldırıldı. Yaralanan Berkay Ç.’nin tedavisinin ardından Emine A., ve Berkay Ç., karakola giderek şikayetçi oldu. Şüpheli O.T polise teslim olarak suçunu kabul etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx