Küçük kızları kaçırıp öldüren yamyam seri katil

Japonya’da yaşayan ve 2008’de idam edilen Tsutomu Miyazaki isimli bir seri katil, tam dört kişiyi işkence ederek öldürdü ve yedi. Babası ve en büyük kız kardeşi arasındaki ensest ilişkiden doğan vahşi katil, anormal derecede uzun ve kemikli elleriyle de tanınıyor.

Anime takıntılı Miyazaki nekrofiliye de meraklıydı ve idam edildiği ana kadar işlediği şok edici suçlardan dolayı hiçbir zaman pişmanlık duymayan bir yamyamdı. Hastalığı 1988’de henüz 26 yaşındayken başladı.

İlk kurbanı Tokyo’da arabasında kaçırdığı dört yaşındaki Mari Konno’ydu. Konno’yu öldürdükten sonra cinsel saldırıda bulundu, cesedi parçaladı ve fotoğraflarını çekti. Polisler, cesedin yakınında, “Mari. Yakıldı. Kemikler. Araştırmak. Kanıtlamak.” yazılı bir not buldu.​

İşkenceci katil, anormal derecede uzun ve kemikli elleriyle de tanınıyor…

BEŞİNCİ CİNAYETTEN ÖNCE YAKALANDI

Kısa bir süre sonra, yedi yaşındaki Masami Yoshizawa’yı aynı noktaya götürüp ritüelini tekrarladı ve cesedini Mari’ninkine yakın bir mesafeye attı.

1988 yılının aralık ayında, genç Erika Namba’yı yakalayıp aynı işlemleri tekrarladı.

Miyazaki’nin dördüncü ve son cinayeti, belki de en şok edici ve şiddetli cinayetiydi; beş yaşındaki Ayako Nomoto’yu arabasında fotoğraflarını çekmesine izin vermeye ikna ettikten sonra kaçırmıştı.

Altı hafta sonra Miyazaki’nin hastalıklı eylemleri beşinci çocuğu öldürmesinden birkaç dakika önce nihayet sona erdi.

Duruşması sırasında Miyazaki, “iyilik eylemi” olduğunu iddia ettiği hastalıklı faaliyetlerinin sorumluluğunu almayı reddetti ve yaptığı işkencelerden ikinci kişiliği “Fare Adam”ı sorumlu tuttu. İşkenceci katil, 1997 yılında idam cezası aldı ve 2008 yılında cezası yerine getirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx